100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

projects nostri

Et in altum provectus technology internationalis productio qualis

De nobis
_W2A2318

Founded in MMXIV, Topticom stat pro Top opticus Communication et nostrum, visus est et qui inspiravit deduxit nos ab condita est. Post annos amplius quam V, ieiunium incrementum nos secure et auxiliatus aedificare ieiunium network per orbem terrarum, providendo optimum transceiver, certique afferre.
Nos offerre varietate compatitive serial-compatible transceiver, ut QSFP28 100g / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, Olt objectum. Nos focus in quod sequi potest providere in technicae artis progressiones ut maxime autem ad diem products ad forum tuum accelerate auxiliatus sum tibi communicet, opportuna products.

view more Resolved Question