page_banner

products

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

Description:

Et 100Gb / s QSFP28 est CWDM4 quattuor channel, Pluggable: parallel transceiver, et bene disposito 100g CWDM applicationem ad FEC, quod Datacenter Enterprise networking et alia optical links. Sunt enim accommodatae, SFF (VIII)DCXXXVI Specification, IEEE 802.3ba 100GBASE, CLR4 / GR-CWDM4 Telcordia CDLXVIII, et Core. Postulationem autem cum RoHS et optical Transceivers parere.


Product Detail

depictio producti

Data singulis quatuor viarum directiones et integrata 100Gb QSFP28 100g / s Sed. Quisque tempore agunt lane fieri 25.78125Gb / s 2km usque ad unum genus G.652 Fiber (UCM). De media wavelengths de 4CWDM channels est 1271nm, 1291nm, et 1211nm 1331nm.

Product Feature

Data per rate usque ad 25.78125Gbps channel
Ad oculos enim 2km G.652 SMF
IV-fundatur DFB CWDM uncooled transfusor
IV channels ACUS photo detector
Calidum forma-factor Pluggable QSFP28
Duplex receptaculum LC
Internum CDR et susceptor et in circulos Transmitter channels
CDR bypass Support
Inaedificata in digital Diagnostic munera
Humilis potentia consummatio <3.5 W
Si caliditas operating: 0 ~ LXX ° F

application

100g CWDM4 FEC sunt applications
Inceptum quod Datacenter networking
Alius bene links

Product Specification

Parameter

Data

Parameter

Data

Triticum forma

QSFP28

domi adsum

1310nm

Rate data max

103.1 Gbps

Longius max Transmissus

2km

iungo

Duplex LC

Media

UCM

Type transfusor

DFB-fundatur, rete locale WDM

Type receptorem

ACUS

Diagnostics

Fulcitur DDM

temperatus range

0 usque ad LXX ° C (CLVIII ut XXXII ° F)

Et Imago TX inter venellam

-6.5 ~ 2.5dBm

Plasmodium receptorem

<-10dBm

<-10dBm

Potentia consummatio

3.5W

Ratio perpetuum

3.5dB

1

quality Test

2

TX / Quality Testing cx RX BELLICUM

3

rate Testis

4

Testis optical Imaginis

5

Testis Senstivity

6

Reliability stabilitatem et Temptatione

Testis Endface

xinfu

qualis Quisque

safd (2)

Quisque BCE

safd (3)

fama EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25GB / s TR SFP28 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver