page_banner

products

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Pentium VCSEL lowest Rate / MTP optical transceiver

Description:

Et 100Gb / s QSFP28 est SR4
quattuor channel, Pluggable: parallel transceiver, et bene disposito C Gigabit Ethernet: Data Center, InfiniBand QDR, DDR SDR et CPRI10 applications. Sunt enim accommodatae ad QSFP28 MSA difficultas nocet: IEEE 802.3bm. Postulationem autem in optical Transceivers propinquos meos cum RoHS-VI.


Product Detail

depictio producti

Data singulis quatuor viarum directiones et integrata 100Gb QSFP28 100g / s Sed. Quisque tempore agunt lane fieri 28Gb / s usque 100m transmissio per spatium OM4 alimentorum fibra modules haec faciunt ut operate in multimode systems alimentorum fibra per definitionem exprimentem quid domi adsum 850nm.

Product Feature

Ad 28Gb / s notitia rate per channel

Calidum forma-factor Pluggable QSFP28

IV channels 850nm VCSEL ordinata ACUS photo detector et ordinata

perating casus temperatus: -20 ℃ ad LXXV

Inaedificata in digital Diagnostic munera

3.3V + una potentia copia

Humilis potentia consummatio <3.5 W

application

Et tormentis macerabis

Mauris interdum

Infiniband QDR, DDR et SDR

Aer 100g

X CPRI

Product Specification

Parameter

Data

Parameter

Data

Triticum forma

QSFP28

domi adsum

850nm

Rate data max

103.1 Gbps

Longius max Transmissus

100m @ OM4

iungo

MTP / lowest

Media

MMF

Type transfusor

VCSEL 850nm

Type receptorem

ACUS

Diagnostics

Fulcitur DDM

temperatus range

Ad LXX -20 ° C (CLVIII ut XXXII ° F)

Et Imago TX inter venellam

-8,4 ~ 2.4dBm

Plasmodium receptorem

<-9.2dBm

<-9.2dBm

Potentia consummatio

3.5W

Ratio perpetuum

3dB

1

quality Test

2

TX / Quality Testing cx RX BELLICUM

3

rate Testis

4

Testis optical Imaginis

5

Testis Senstivity

6

Reliability stabilitatem et Temptatione

Testis Endface

xinfu

qualis Quisque

safd (2)

Quisque BCE

safd (3)

fama EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL lowest optical transceiver