page_banner

products

100Gb / s CFP4 1310nm 10km DDM rete locale, WDM EML optical transceiver

Description:

Et 100Gb / s CFP4 disposito 100GBASE est Aer. Sunt enim accommodatae ad CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE, lr4, IEEE802.3bm CAUI-IV-28g, et CEI VSR. Postulationem autem cum RoHS et optical Transceivers parere.


Product Detail

depictio producti

Et CFP4 lr4 converts 25GB of channels initus IV / s data sunt electrica rete locale IV of channels WDM optical multiplexes et annuit eis in alveo 100Gb / s optical tradenda. Die ponderator retro latus est, de uno in multiplexes 100Gb / s optical initus, in IV de rete locale channels WDM optical converts et annuit eis ut sint trames et fons electrica IV output notitia.
IV De media wavelengths de rete locale WDM viae 1295,56, 1300,05; 1304,58, et nm sollicitatur ut 1309,14 sodales euismod defined in rete locale WDM domi adsum IEEE 802.3ba.

Product Feature

MSA elementum forma calidi Pluggable CFP4
Transfusor: refrigeratum 4x25Gb / s rete locale WDM EML Tosa (1295.56, 1300,05; 1304,58, 1309.14nm)
Accipientem: 4x25Gb / s ACUS Rosa
4x28G Electrical serial interface (28g, CEI, VSR)
Usque ad ictum 10km G.652 SMF
Diagnostic et magna digital administratione interface MDIO
3.3V + una potentia copia
Duplex receptaculum LC
Si caliditas operating: 70oC 0 ~
VI RoHS morigeratus,

application

Aer lr4 100GBASE,
OTN OTU4

Product Specification

Parameter

Data

Parameter

Data

Triticum forma

CFP4

domi adsum

IV rete locale WDM

Rate data max

103.1 Gbps

Longius max Transmissus

10km

iungo

Duplex LC

Media

UCM

Type transfusor

WDM EML rete locale,

Type receptorem

ACUS

Diagnostics

Fulcitur DDM

temperatus range

0 usque ad LXX ° C (CLVIII ut XXXII ° F)

quality Test

1

TX / Quality Testing cx RX BELLICUM

2

rate Testis

3

Testis optical Imaginis

4

Testis Senstivity

5

Reliability stabilitatem et Temptatione

6

Testis Endface

qualis Quisque

xinfu

Quisque BCE

safd (2)

fama EMC

safd (3)

IEC 60825-1

safd (1)

IEC 60950-1

123(1)

  • priorem:
  • Deinde: