page_banner

products

10Gb / s + SFP 1310nm, LR 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

Description:

10Gb / s + Transceivers SFP Pluggable Form Factor Parvus amplificata sunt disposito usum in X-Gigabit Ethernet conjungit in unum genus ad 20km alimentorum fibra. Sunt enim accommodatae, SFF (VIII)CDXXXI, SFF, et (VIII)CDXXXII IEEE 802.3ae 10GBASE, LR / W. et 10G Fibre Channel-MCC M. LL l-II-filum est Vide via praesto sunt munera Digital diagnostic interface. Postulationem autem cum RoHS et optical Transceivers parere.


Product Detail

depictio producti

10Gb / s + Transceivers SFP Pluggable Form Factor Parvus amplificata sunt disposito usum in X-Gigabit Ethernet conjungit in unum genus ad 20km alimentorum fibra. Sunt enim accommodatae, SFF (VIII)CDXXXI, SFF, et (VIII)CDXXXII IEEE 802.3ae 10GBASE, LR / W. et 10G Fibre Channel-MCC M. LL l-II-filum est Vide via praesto sunt munera Digital diagnostic interface. Postulationem autem cum RoHS et optical Transceivers parere.

Product Feature

Transitu Modus una fibra
Multi Package SFP fons et receptaculum LC
Ad 10Gb / s data Links
Calidum-Pluggable Capability
+ Una 3.3V Vox Suggero
Accommodatae IEEE802.3Z Breviarium Novellarum Summarium
Accommodatae Bellcore-T-NWT CMLXXXIII
Laser Incolumitatem oculo ad occursum Class1, Accommodatae IEC60825-1

application

Gigabit Ethernet
Fibre Channel
WDM Application

Product Specification

Parameter Data Parameter Data
Triticum forma SFP + domi adsum 1310nm
Rate data max X Gbps Longius max Transmissus 20km
iungo Duplex LC Media UCM
Type transfusor 1310nm DFB Type receptorem PINTIA
Diagnostics Fulcitur DDM temperatus range 0 usque ad LXX ° C /

LXXXV ° F -40 ° C ~ +

Et Imago TX inter venellam -4 ~ 2dBm Plasmodium receptorem <-14dBm
<-14dBm Potentia consummatio 3.5W Ratio perpetuum

4DB

1

quality Test

2

TX / Quality Testing cx RX BELLICUM

3

rate Testis

4

Testis optical Imaginis

5

Testis Senstivity

6

Reliability stabilitatem et Temptatione

Testis Endface

xinfu

qualis Quisque

safd (2)

Quisque BCE

safd (3)

fama EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s + SFP 1310nm, LR 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver