page_banner

products

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25GB / s SFP28 1310nm, LR 10km DDM DFB LC optical transceiver

    Quod enim princeps perficientur SFP28 Transceivers sit amet effective modules sustentans notitia rate of 25Gbps 10km in longitudinem et in maximum link Index aegyptiaca. Sic disposito 25GBASE 25,78125, et Aer, LR Kb / s unum venellam 100GE lr4. Aequus aequus-sunt SFF (VIII)CDII SFF, et (VIII)CDLXXII, SFF, (VIII)CDXXXII, SFF (VIII)CDXXXI, et IEEE 802.3by 25GBASE, LR FCC XLVII CFR Part XV, Class B, Telcordia CDLXVIII-GR-Core.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25GB / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    Aer autem in usu conjungit ad Transceivers SFP28 disposito 25.78 Kb / s 40KM notitia et links longitudinem rate. Sunt enim accommodatae SFF (VIII)CDLXXII-et-compatible cum SFF (VIII)CDXXXII applicabiles ciborum partes, SFF (VIII)CDXXXI. Postulationem autem cum RoHS et optical Transceivers parere.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25GB / s SFP28 rete locale, WDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    WDM SFP28 rete locale, et obsecundantia SFF, OMNIBUS (VIII)CDXXXI, SFF (VIII)CDXXXII, et IEEE 802.3CC 25GBASE, ER. Digital diagnostic II-filum est Vide via praesto sunt munera interface, de quibus in SFF, (VIII)CDLXXII. Quod cum RoHS morigeratus postulationem optical transceiver est.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25GB / s SFP28 rete locale, WDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    WDM SFP28 rete locale, et obsecundantia SFF, OMNIBUS (VIII)CDXXXI, SFF (VIII)CDXXXII, et IEEE 802.3CC 25GBASE, ER. Digital diagnostic II-filum est Vide via praesto sunt munera interface, de quibus in SFF, (VIII)CDLXXII. Quod cum RoHS morigeratus postulationem optical transceiver est.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25GB / s TR SFP28 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    SFP28 transceiver in ipso est optical pacto transceiver moduli proselytis 25Gbit / s Vide PECL CML electrica notitia et notitia in Vide optical 25GBASE accommodatae ad-vexillum, SR. Summus celeritate sic disposito repono area et retiacula duo crucem-connect Computer botri: Custom summus celeritate notitia tibiae resonabit et inter Iunctio Rack. Aequus aequus-sunt SFF (VIII)CDXXXI, SFF, et (VIII)CDXXXII IEEE 802.3ae 25GBASE-LB.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25GB / s SFP28 Bidi 1270nm / 1330nm 10km

    Aer autem in usu conjungit ad Transceivers SFP28 disposito 25.78 Kb / s rate notitia et links ad longitudinem X km. Sunt enim accommodatae SFF (VIII)CDLXXII-et-compatible cum SFF (VIII)CDXXXII applicabiles ciborum partes, SFF (VIII)CDXXXI. Postulationem autem cum RoHS et optical Transceivers parere.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25GB / s SFP28 CWDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    Aer autem in usu conjungit ad Transceivers SFP28 disposito 25.78 Kb / s 10km notitia et links longitudinem rate. Sunt enim accommodatae SFF (VIII)CDLXXII-et-compatible cum SFF (VIII)CDXXXII applicabiles ciborum partes, SFF (VIII)CDXXXI. Postulationem autem cum RoHS et optical Transceivers parere.