page_banner

products

25GB / s SFP28 1310nm, LR 10km DDM DFB LC optical transceiver

Description:

Quod enim princeps perficientur SFP28 Transceivers sit amet effective modules sustentans notitia rate of 25Gbps 10km in longitudinem et in maximum link Index aegyptiaca. Sic disposito 25GBASE 25,78125, et Aer, LR Kb / s unum venellam 100GE lr4. Aequus aequus-sunt SFF (VIII)CDII SFF, et (VIII)CDLXXII, SFF, (VIII)CDXXXII, SFF (VIII)CDXXXI, et IEEE 802.3by 25GBASE, LR FCC XLVII CFR Part XV, Class B, Telcordia CDLXVIII-GR-Core.


Product Detail

depictio producti

25G quae est SFP28 optical transceiver in 25GBASE disposito, et Aer, LR 25,78125 Kb / s unum venellam 100GE lr4. Villosa est 10km in maximam eius link Index aegyptiaca. Transceiver in optical Manufacturer est.

Product Feature

Ad 25.78125Gb / s notitia rate
Calidum forma-factor Pluggable SFP28
Duplex LC iungo
ACUS DFB 1310nm, et susceptor
Inaedificata in digital Diagnostic munera
Link 10km in maximam longitudinem SMF
3.3V + una potentia copia
Humilis potentia consummatio <1.2W
Si caliditas operating: -5 ° LXX +

application

25GBASE, LR Aer
25,78125 Kb / s unum venellam 100GE lr4

Product Specification

Parameter

Data

Parameter

Data

Triticum forma

SFP28

domi adsum

1310nm

Rate data max

25,78125 Gbps

Longius max Transmissus

10km

iungo

Duplex LC

Media

UCM

Type transfusor

DFB 1310nm

Type receptorem

ACUS

Diagnostics

Fulcitur DDM

temperatus range

Ad LXX ° F -5

TX virtutis Dei

-7 ~ 2dBm

Plasmodium receptorem

<-11.3dBm

<-11.3dBm

Potentia consummatio

1.2W

Ratio perpetuum

3.5dB

1

quality Test

2

TX / Quality Testing cx RX BELLICUM

3

rate Testis

4

Testis optical Imaginis

5

Testis Senstivity

6

Reliability stabilitatem et Temptatione

Testis Endface

xinfu

qualis Quisque

safd (2)

Quisque BCE

safd (3)

fama EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • priorem: