page_banner

products

25GB / s SFP28 Bidi 1270nm / 1330nm 10km

Description:

Aer autem in usu conjungit ad Transceivers SFP28 disposito 25.78 Kb / s rate notitia et links ad longitudinem X km. Sunt enim accommodatae SFF (VIII)CDLXXII-et-compatible cum SFF (VIII)CDXXXII applicabiles ciborum partes, SFF (VIII)CDXXXI. Postulationem autem cum RoHS et optical Transceivers parere.


Product Detail

depictio producti

Aer autem in usu conjungit ad Transceivers SFP28 disposito 25.78 Kb / s rate notitia et links ad longitudinem X km. Sunt enim accommodatae SFF (VIII)CDLXXII-et-compatible cum SFF (VIII)CDXXXII applicabiles ciborum partes, SFF (VIII)CDXXXI. Postulationem autem cum RoHS et optical Transceivers parere.

Product Feature

25.78125Gb sustinet / s Vide interface optical

10km ad transfusionem in UCM

ACUS receptaculum un-refrigeraret DFB laser,

Hot vestigium, Pluggable SFP28

Inaedificata in digital Diagnostic munera

3.3V + una potentia copia

Vim consummatio W minus quam 1.3

Si operating temperatus: -40 ~ LXXXVDieC

Internum CDR transfusor in utroque tribuentis accipientisque channel

CDR bypass Support

SFP28 MSA sarcina per simplicem LC iungo, bi-directional

application

25GBASE ipsi BX, 25G Aer

25,78125 Kb / s unum venellam 100GE lr4

Alius bene links

Product Specification

Parameter Data Parameter Data
Triticum forma SFP28 domi adsum 1270nm / 1330nm
Rate data max 25,78125 Gbps Longius max Transmissus 10km
iungo LC simplex, Media M.
Type transfusor 1270nm DFB

1330nm DFB

Type receptorem PINTIA
Diagnostics Fulcitur DDM temperatus range 0 usque ad LXX ° C /

LXXXV ° F -40 ° C ~ +

TX virtutis Dei -5 ~ 2dBm Plasmodium receptorem <-13dBm
<-13dBm Potentia consummatio 3.5W Ratio perpetuum

3.5dB

1

quality Test

2

TX / Quality Testing cx RX BELLICUM

3

rate Testis

4

Testis optical Imaginis

5

Testis Senstivity

6

Reliability stabilitatem et Temptatione

Testis Endface

xinfu

qualis Quisque

safd (2)

Quisque BCE

safd (3)

fama EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25GB / s TR SFP28 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver