page_banner

products

25GB / s SFP28 rete locale, WDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

Description:

WDM SFP28 rete locale, et obsecundantia SFF, OMNIBUS (VIII)CDXXXI, SFF (VIII)CDXXXII, et IEEE 802.3CC 25GBASE, ER. Digital diagnostic II-filum est Vide via praesto sunt munera interface, de quibus in SFF, (VIII)CDLXXII. Quod cum RoHS morigeratus postulationem optical transceiver est.


Product Detail

Depictio producti:

WDM 25G rete locale est ipsum est pacto duorum et moduli optical transceiver XII esse. WDM EML rete locale, est transfusor et APD accipiens applications praebere superior perficientur Aer enim usque ad nexus 10km in aegyptiaca.

Product Feature

Operating notitia rate usque ad 25Gbps
WDM EML Refrigerant rete locale, laser, APD accipientis
Hot vestigium, Pluggable SFP28
Inaedificata in digital Diagnostic munera
3.3V + una potentia copia
W minus quam 2.0 potentia dissipatio
Internum CDR transfusor in utroque tribuentis accipientisque channel
CDR bypass Support
SFP28 MSA sarcina est receptaculum LC iungo
Nimis humilis jitter
Tactus praestantissimo ESD nimis praesidio
RoHS morigeratus

application

25GBASE, LR 25G Aer
25,78125 Kb / s rete locale, WDM
CPRI / eCPRI
Alius bene link Index

Product Specification:

Parameter Data Parameter Data
Triticum forma SFP28 domi adsum LANWDM
Rate data max 25,78125 Gbps Longius max Transmissus 10km
iungo Duplex LC Media M.
Type transfusor LANWDM EML Type receptorem APD
Diagnostics Fulcitur DDM temperatus range 0 usque ad LXX ° F
Et Imago TX inter venellam -2 ~ 6dBm Plasmodium receptorem <-19.5dBm
<-19.5dBm Potentia consummatio 2W Ratio perpetuum

6dB

1

quality Test

2

TX / Quality Testing cx RX BELLICUM

3

rate Testis

4

Testis optical Imaginis

5

Testis Senstivity

6

Reliability stabilitatem et Temptatione

Testis Endface

xinfu

qualis Quisque

safd (2)

Quisque BCE

safd (3)

fama EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25GB / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

  • 25GB / s SFP28 rete locale, WDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiverProduct