page_banner

products

40Gb / s + QSFP CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver

Description:

Et 40Gb / s + Transceiver est 40km QSFP transceiver moduli disposito 40km optical communicationis applications. Consilium enim morem 40GBASE ad-vexillum ER4 de IEEE P802.3ba QSFP et multi-Source Consensio (MSA).


Product Detail

depictio producti

IV initibus exitibusque channels proselytis et moduli (c) ex 10Gb / s data sunt electrica IV CWDM optical annuit, et multiplexes in uno alveo ad 40Gb / s optical tradenda. Retro in parte recipientis, modulus a optically de-multiplexes 40Gb / s initus, in IV CWDM channels annuit, et proselytis electrica ut output notitia channel IV.

IV De media wavelengths de CWDM channels est 1271nm, 1291nm, 1311nm ad 1331nm, et sodales velit adsum CWDM defined in ITU T-G694.2. Non habet duplicem LC-pin iungo XXXVIII COPULATOR ad optical interface, et ad electrica interface. Ut minimize tractus optici dissipatio in tempore, ratio, modus, una fibra (UCM) applicari possunt, in cuius moduli rationem habet.

Product Feature

41.2Gbps complexu frenum rates sustinet 

Uncooled 4x10.3Gbps CWDM transfusor

ACUS summus sensum accipit, Tia

Ad 40km in UCM

Duplex capsas LC

+ Factor forma calidi Pluggable QSFP                  

Potentia dissipatio <3.5W

Omnia superioris habitationem Metallum effectus Tactus

RoHS6 obsequium (plumbum liber)

Si caliditas operating:

Commercial: 0ºC ad LXX ° F +

application

40GBASE ER4,

InfiniBand QDR et DDR Interconnects

40g hospites Telecom

Product Specification

Parameter

Data

Parameter

Data

Triticum forma

QSFP +

domi adsum

CWDM

Rate data max

41.2

Longius max Transmissus

@ 40km UCM

iungo

Duplex LC

Media

UCM

Type transfusor

CWDM

Type receptorem

APD

Diagnostics

Fulcitur DDM

temperatus range

0 usque ad LXX ° C (CLVIII ut XXXII ° F)

TX virtutis Dei

-2.7 ~ 5dBm

Plasmodium receptorem

<-11.5dBm

<-11.5dBm

Potentia consummatio

3.5W

Ratio perpetuum

3.5dB

1

quality Test

2

TX / Quality Testing cx RX BELLICUM

3

rate Testis

4

Testis optical Imaginis

5

Testis Senstivity

6

Reliability stabilitatem et Temptatione

Testis Endface

xinfu

qualis Quisque

safd (2)

Quisque BCE

safd (3)

fama EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s + QSFP 1310nm 2km DDM Duplex LC optical transceiver