page_banner

products

  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s + SFP 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    Et 10Gb / s + SFP Bidi disposito usum qui est in quadrantibus BX, 10GBASE Aer links. Sunt enim accommodatae, SFF (VIII)CDXXXI, SFF, (VIII)CDXXXII, IEEE 802.3ae 10GBASE, LR / LW, SFF, et (VIII)CDLXXII SFP + MSA, FCC XLVII CFR Part XV, Paleonemertea Class B, et Telcordia CDLXVIII-GR-Core. Quod cum RoHS morigeratus postulationem optical transceiver est.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s + SFP 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    TM, 4DDDG / GD 243E-bi-directional 10Gb / s (SFP +) Transceivers enim accommodatae ad current SFP + multi-Source Consensio (MSA) Specification. Ad propinquos meos, et 10GBASE LR / Aer LW: SONET CXCII-C / SDH Fiber Channel et 10G-MCC, M. LL l.
    Quod cum RoHS morigeratus postulationem optical transceiver est.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s + SFP 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    Et 10Gb / s + SFP Bidi disposito usum qui est in quadrantibus BX, 10GBASE Aer links. Sunt enim accommodatae, SFF (VIII)CDXXXI, SFF, (VIII)CDXXXII, IEEE 802.3ae 10GBASE-er / hide SFF, et (VIII)CDLXXII SFP + MSA, FCC XLVII CFR Part XV, Paleonemertea Class B, et Telcordia CDLXVIII-GR-Core. Quod cum RoHS morigeratus postulationem optical transceiver est.
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s + SFP 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    Et 10Gb / s + SFP Bidi sunt disposito usum 10GBASE Aer per nexus, et WDM alimentorum fibra channel application. Sunt enim accommodatae, SFF (VIII)CDXXXI, SFF, (VIII)CDXXXII, IEEE 802.3ae 10GBASE-er / hide SFF, et (VIII)CDLXXII SFP + MSA, FCC XLVII CFR Part XV, Paleonemertea Class B, et Telcordia CDLXVIII-GR-Core. Quod cum RoHS morigeratus postulationem optical transceiver est.